1 / 2
Продадено
Слика на Apple кожен ракав со MagSafe за iPhone 12 Pro Max, сино
Слика на Apple кожен ракав со MagSafe за iPhone 12 Pro Max, сино

Apple кожен ракав со MagSafe за iPhone 12 Pro Max, сино

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
175.06 €
124.77 €
со ДДВ Без ДДВ 105.74 €
Заштеди 50.30 €
-29%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone 12 Pro Max
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
јаболко
Материјали:
Кожа
Код:
MHYH3ZM/A
Производител:
јаболко
Боја:
Сина
Вид на обвивка:
Специјални
EAN:
194252238394
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Apple кожен ракав со MagSafe за iPhone 12 Pro Max, сино
124.77 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ