1 / 2
E shitur
Foto e Kontroller Akasa RGB LED (AK-MX246), i zi
Foto e Kontroller Akasa RGB LED (AK-MX246), i zi

Kontroller Akasa RGB LED (AK-MX246), i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.02 €
24.15 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 20.47 €
Ju kurseni 4.86 €
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kontrolleri është dizajnuar për ventilatorët PWM dhe ARGB LED Akasa Vegas. Ai lejon lidhjen me lidhësin PWM në pllakën amë dhe lidhjen e fluturave të sistemit për funksionimin e heshtur dhe performancën optimale. Mbështet 5 ventilatorë PWM + ventilator CPU dhe deri në 4 ventilatorë ARGB LED. Për ventilatorët ARGB LED ka 2 lidhje me zgjerim deri në 4, duke përdorur kabllot spliter. Përfshin një telekomandë për të ndryshuar mënyrën e ndriçimit dhe ngjyrën. Paketa përfshin gjithashtu një kabllo të energjisë molex 4-pin, një kabllo zgjatëse të sinjalit PWM për lidhje me pllakën amë dhe 2x për ventilatorët ARGB LED.
Lansuar:
18. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-MX246
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
EAN:
4710614538900
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kontroller Akasa RGB LED (AK-MX246), i zi
24.15 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo