1 / 1
Продадено
Слика на Контролер за LED светла Fibaro

Контролер за LED светла Fibaro

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
92.32 €
87.45 €
со ДДВ Без ДДВ 74.11 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
FIB-FGRGBWM-441
Лансиран:
26 август 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
сензори
Производител:
Фибаро
Веб-страница на производителот:
Fibaro.com
EAN:
5902020528159
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Контролер за LED светла Fibaro
87.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ