1 / 6
Продадено
Слика на Регулативна линија  за топење на Honeywell Evohome Starter Set CZ
Слика на Регулативна линија  за топење на Honeywell Evohome Starter Set CZ
Слика на Регулативна линија  за топење на Honeywell Evohome Starter Set CZ
Слика на Регулативна линија  за топење на Honeywell Evohome Starter Set CZ
Слика на Регулативна линија  за топење на Honeywell Evohome Starter Set CZ
Слика на Регулативна линија  за топење на Honeywell Evohome Starter Set CZ

Регулативна линија за топење на Honeywell Evohome Starter Set CZ

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
390.85 €
369.76 €
со ДДВ Без ДДВ 313.36 €
Заштеди 21.09 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ATC928G3026+HR92EE
Лансиран:
10 јуни 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Фокус:
Седум
Производител:
Драг на здравје
EAN:
5025121381093
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Регулативна линија за топење на Honeywell Evohome Starter Set CZ
369.76 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ