1 / 1
Продадено
Слика на Brother WT-220CL Контејнер за отпад на тонер

Brother WT-220CL Контејнер за отпад на тонер

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.66 €
29.04 €
со ДДВ Без ДДВ 24.61 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
WT220CL
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com
EAN:
4977766718820
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Brother WT-220CL Контејнер за отпад на тонер
29.04 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ