1 / 1
Продадено
Слика на PremiumCord полнач не телефони  за автомобил 12 / 24V

PremiumCord полнач не телефони за автомобил 12 / 24V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
7. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Брзо полнење:
Веќе
Доверливост:
100 %
Максимална енергија А.:
5
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord полнач не телефони за автомобил 12 / 24V
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ