1 / 1
Продадено
Слика на Комплет во боја за печатачот Brother LC-229XLVALBP

Комплет во боја за печатачот Brother LC-229XLVALBP

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
108.54 €
105.30 €
со ДДВ Без ДДВ 89.24 €
Заштеди 3.24 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
LC229XLVALBP
Лансиран:
14 ноември 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Брат MFC-J5320DW, брат MFC-J5620DW, брат MFC-J5720DW
Производител:
Брат
Веб-страница на производителот:
Brother.com
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Црна, црвена (виолетова / магента), сина (азурна / цијана), жолта
За печатари:
Брат
EAN:
5014047567032
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Комплет во боја за печатачот Brother LC-229XLVALBP
105.30 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ