1 / 6
E shitur
Foto e Set tastierë, maus, mauspad  Marvo CM370, të zi, US
Foto e Set tastierë, maus, mauspad  Marvo CM370, të zi, US
Foto e Set tastierë, maus, mauspad  Marvo CM370, të zi, US
Foto e Set tastierë, maus, mauspad  Marvo CM370, të zi, US
Foto e Set tastierë, maus, mauspad  Marvo CM370, të zi, US
Foto e Set tastierë, maus, mauspad  Marvo CM370, të zi, US

Set tastierë, maus, mauspad Marvo CM370, të zi, US

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
41.98 €
38.74 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 36.90 €
Ju kurseni 3.24 €
-8%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ky set për lojëra ofron një varg karakteristikash për çdo adhurues loje. Tastiera ka 104 taste dhe ndriçim. Mausi ka sensor optikë me rezolucion deri në 3200 dpi. Ka katër butona dhe 7 ngjyra. Lidhet me kompjuter përmes USB dhe kabllos 1,5 m. Dëgjueset stereo kanë diametër 40 mm, frekuencë 20 Hz - 20 kHz dhe ndjeshmëri 92 dB. Mikrofoni ka përmasa 6x5mm dhe ndjeshmëri -54dB +/- 2 dB. Mauspadi ka nënfaqe të gomizuar që parandalon rrëshqitjen edhe gjatë lëvizjeve intensive.
Lansuar:
27. 6. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
USB
Me maus:
Senzor i lëvizjes:
Optik
Numri i butonëve:
4
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Kodi:
CM370 EN
Gjerësia mm:
431
Lartësia mm:
131
Trashësia mm:
30
Renditjashfaqja:
CZ
Ngjyrë e pasme:
RGB
Gjatësia e kabllos m:
1.4
Prodhuesi:
Marvo
Lloji i tastierës:
Membranë
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
6932391918593
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set tastierë, maus, mauspad Marvo CM370, të zi, US
38.74 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo