1 / 1
E shitur
Foto e Set dopio tonerësh HP CE505XD, të zi

Set dopio tonerësh HP CE505XD, të zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
395.36 €
361.32 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 306.20 €
Ju kurseni 34.04 €
-9%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky toner me ngjyrë të zezë është i projektuar për printerët e kompanisë Hewlett-Packard. Këtyre tonerëve, prodhuesi u jep jetëgjatësi prej 6500 faqeve me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Pakoja përmban dy tonerë, ndërsa avantazhi i këtyre tonerëve origjinal është se janë 100% të përshtatshëm me printerët e caktuar dhe ofrojnë kualitet maksimal printimi, i cili nuk mund të arrihet me tonerët fals. Për të parë se me cilët printerë përputhen këta dy tonerë, iu ftojmë t’i vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
CE505XD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
MultiPack:
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP LaserJet P2055d, HP LaserJet P2055dn, HP LaserJet P2055x
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
HP
EAN:
8849626600582
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set dopio tonerësh HP CE505XD, të zi
361.32 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo