1 / 4
E shitur
Foto e Kompjuter HP EliteDesk 800 G6 TWR, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter HP EliteDesk 800 G6 TWR, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter HP EliteDesk 800 G6 TWR, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
Foto e Kompjuter HP EliteDesk 800 G6 TWR, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kompjuter HP EliteDesk 800 G6 TWR, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
743.88 €
667.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 635.90 €
Ju kurseni 76.19 €
-10%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
HP EliteDesk 800 G6 TWR është kompjuter kompakt dhe i lehtë i cili ju plotëson të gjitha kërkesat me performancën e tij të lartë dhe në të njëjtën kohë nuk ju zë shumë vend përbrenda tavolinës së punës në zyrë. Kompjuteri vjen i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-10500 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4 si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni të gjitha aplikacionet dhe programet që ju nevojiten. Përpos kësaj, kompjuteri mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB për lidhjen e pajisjeve periferike si dhe portet DisplayPort, HDMI, RJ45. Për më tepër, kompjuteri funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro.
Lansuar:
2. 12. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
RJ-45:
Slot për memorie:
4 (3 të lira)
Modeli i procesorit:
10500 (3.1/4.5 GHz 6-cores / 12-threads)
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Gjenerata e procesorit:
10
Kodi:
1D2X8EA
Gjerësia mm:
168
Lartësia mm:
370
Trashësia mm:
308
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
4
Kapaciteti i RAM [GB]:
8
Memorie e brendshme GB:
256
Kapaciteti i diskut [GB]:
256
Energjia elektrike maksimale W:
260
Memoria maksimale GB:
128
Numri i hard disqeve :
1
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Prodhuesi:
HP
Modeli i diskut:
SSD
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Ngjyra:
Zezë
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN
DisplayPort:
HDMI:
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Drive optik:
DVD
EAN:
195161243875
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kompjuter HP EliteDesk 800 G6 TWR, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi
667.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo