1 / 2
Продадено
Слика на Заден држач за скутер Xiaomi, бел (рефус)
Слика на Заден држач за скутер Xiaomi, бел (рефус)

Заден држач за скутер Xiaomi, бел (рефус)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
939 MKD.
490 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 415 MKD.
Заштеди 449 MKD.
-48%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 11. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Скутер Xiaomi
Код:
XISC055
Доверливост:
100 %
Лансиран на:
10. 11. 2019
Производител:
Xiaomi
EAN:
8596115577602
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заден држач за скутер Xiaomi, бел (рефус)
490 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ