1 / 1
Слика на Телефон за работа, лесен за употреба, монтиран на wallид, 6 нивоа на јачина на звук, Panasonic KX-TS520FXB, црна

Телефон за работа, лесен за употреба, монтиран на wallид, 6 нивоа на јачина на звук, Panasonic KX-TS520FXB, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
38.78 €
37.15 €
со ДДВ Без ДДВ 31.49 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
26 јули 2024 - 27 јули 2024
Македонија, други
27 јули 2024 - 29 јули 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Класичен биро -телефон кој ги има сите основни функции за лесно и брзо повикување. Тоа е телефонски систем со една линија опремен со практични карактеристики со директно бирање со еден допир (3 броја).

Уредот нуди листа на појдовни повици (последен повик). Јачината на слушалката може да се прилагоди на шест нивоа. Дојдовните повици може да се потврдат визуелно. Ако трепка индикаторот за звонење, телефонот ве известува за дојдовен повик.Уредот може да се постави и на wallид. Неговите димензии се 95 x 196 x 190 mm, тежината е приближно 518 g.
Гаранција за производителот:
1 година
Боја:
ЦРНО
Датум на лансирање:
13. 6. 2017
EAN:
5025232484560
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Телефон за работа, лесен за употреба, монтиран на wallид, 6 нивоа на јачина на звук, Panasonic KX-TS520FXB, црна
37.15 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ