1 / 3
Продадено
Слика на Kingston RAM, меморија  16 GB DDR4, 2666 MHz, ECC, Reg for Dell
Слика на Kingston RAM, меморија  16 GB DDR4, 2666 MHz, ECC, Reg for Dell
Слика на Kingston RAM, меморија  16 GB DDR4, 2666 MHz, ECC, Reg for Dell

Kingston RAM, меморија 16 GB DDR4, 2666 MHz, ECC, Reg for Dell

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
72.85 €
со ДДВ Без ДДВ 69.38 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За работна станица, за сервер
Течност за ладење:
Без течност за ладење
Лансиран:
23. 5. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Dell PowerEdge R240, Dell PowerEdge R340, Dell PowerEdge T140, Dell PowerEdge T340, Dell Precision T3630, Dell Precision Workstation 3430 SFF, Dell Precision Workstation 3431
Користи со брендови:
Дел
Задно светло:
Веќе
Висина на профилот:
Ниско
Код:
KTD-PE426E/16G
Карактеристики на меморијата:
Двоен ранг, ECC, регистриран
Број на RAM модули:
1
Оперативна фреквенција од MHz:
2 050
Latenca CAS CL:
19
Работен напон V:
1.2
Загарантирана адаптација:
По
Вкупен капацитет на меморија GB:
16
Максимален работен напон [V]:
1.2
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
1 x 16 GB
Производител:
Кингстон
Веб-страница на производителот:
Kingston.com
EAN:
740617291940
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Kingston RAM, меморија 16 GB DDR4, 2666 MHz, ECC, Reg for Dell
72.85 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ