1 / 1
E shitur
Foto e Memorie operative Kingston, 8GB DDR3, 1333MHz

Memorie operative Kingston, 8GB DDR3, 1333MHz

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
77.65 €
74.40 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 70.86 €
Ju kurseni 3.24 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Kingston gjithmonë ka qenë dhe ende është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Duke shtuar sasi të mjaftueshme të memories, ju mund të jeni në gjendje të përdorni një numër më të madh të programeve dhe ta përshpejtoni kompjuterin tuaj. Memoria operative klasike me kapacitet standard 1 x 8GB DDR3, operon me frekuencë prej 1333 MHz. Kjo memorie punon me tension maksimal prej 1.5 V.
E dedikuar për:
Për laptop
Latenca CAS [CL]:
9
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Ftohës:
Pa ftohës
Voltazhi operues [V]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
KCP313SD8/8
Lansuar:
23 Qershor 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i memories:
DDR3
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Frekuenca operuese [MHz]:
1 333
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
EAN:
740617253672
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative Kingston, 8GB DDR3, 1333MHz
74.40 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo