1 / 1
E shitur
Foto e Memorie operative Kingston, 1x8GB DDR3, 1600MHz

Memorie operative Kingston, 1x8GB DDR3, 1600MHz

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
58.50 €
51.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 49.25 €
Ju kurseni 6.79 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për laptopin tuaj, atëherë kompania Kingston vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Memoria operative klasike me kapacitet standard 1 x 8GB DDR3, operon me frekuencë prej 1600 MHz. Kjo memorie punon me tension maksimal prej 1.35 V.
E dedikuar për:
Për laptop
Latenca CAS [CL]:
11
Voltazhi maksimal [V]:
1,35
Ftohës:
Pa ftohës
Voltazhi operues [V]:
1,35
Kodi i prodhuesit:
KCP3L16SD8/8
Lansuar:
3 Maj 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i memories:
DDR3
Konfigurimi i memories:
1 x 8GB
Frekuenca operuese [MHz]:
1600
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
EAN:
740617253757
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative Kingston, 1x8GB DDR3, 1600MHz
51.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo