1 / 1
Продадено
Слика на Kingston RAM меморија, 1x8GB DDR3, 1333MHz

Kingston RAM меморија, 1x8GB DDR3, 1333MHz

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
90.70 €
85.83 €
со ДДВ Без ДДВ 81.74 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За лаптоп
Latenca CAS [CL]:
9
Максимален напон [V]:
1,5
Течност за ладење:
Без течност за ладење
Работен напон [V]:
1,5
Код на производителот:
KVR1333D3S9/8G
Лансиран:
3 декември 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на меморија:
DDR3
Конфигурација на меморија:
1 x 8 GB
Работна фреквенција [MHz]:
1 333
Производител:
Кингстон
Веб-страница на производителот:
Kingston.com
EAN:
740617195699
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Kingston RAM меморија, 1x8GB DDR3, 1333MHz
85.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ