1 / 2
Продадено
Слика на Kingston 16 GB DDR4 2666 CL19 ECC мемориски модул, за HPE
Слика на Kingston 16 GB DDR4 2666 CL19 ECC мемориски модул, за HPE

Kingston 16 GB DDR4 2666 CL19 ECC мемориски модул, за HPE

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
81.69 €
79.34 €
со ДДВ Без ДДВ 75.56 €
Заштеди 2.35 €
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Посветен на:
За работна станица, за сервер
Течност за ладење:
Без течност за ладење
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
HPE
Задно светло:
Веќе
Висина на профилот:
ниско
Код:
KTH-PL426/16G
Карактеристики на меморијата:
ECC, регистриран, единствен ранг
Број на RAM модули:
1
Оперативна фреквенција од MHz:
2666
Latenca CAS CL:
19
Работен напон V:
1.2
Загарантирана адаптација:
По
Лансиран:
15. 3. 2021
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
1 x 16 GB
Производител:
Кингстон
Веб-страница на производителот:
Kingston.com
EAN:
740617273595
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Kingston 16 GB DDR4 2666 CL19 ECC мемориски модул, за HPE
79.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ