1 / 10
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë

Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
97.10 €
92.24 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 78.17 €
Ju kurseni 4.86 €
-5%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
27 korrik 2024 - 29 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania për prodhimin e çantave luksoze CaseLogic është kompani që prodhon aksesorë dhe çanta për pajisjet tuaja elektronike. Modeli Evolution Basic është çantë dore me një krahë me hapësirë vendosëse për laptop apo pajisje tjera me dimension 15.6'', e cila gjithashtu ka hapësirë për dokumente dhe gjësende personale si: maus, fletore, lapsa apo notes. Jemi kujdesur që të vendosim edhe dy xhepa me patent në pjesën e përparme në të cilët ka hapësirë për: çadër, telefon, karta, tabletë 10.1'' apo gjësende personale. Evolution Basic ka hapësir përbëhet nga materiali i polyesterit dhe mëndafshit. ka ngjyrë të zezë. Çanta ka dimensione të jashtme 32.5 x 31.5 x 43 cm, dimensione të brendshme 26.7 x 4.4 x 38.5 cm dhe peshon 700g.
Kodi i prodhuesit:
CL-BPEB115K
Lansuar:
3 Prill 2014
Përmasat [mm]:
325 x 315 x 435
Lloji i baterisë:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Najlon
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
267
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
44
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
85854229456
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë për laptop CaseLogic CL-BPEB115K, 15.6'', e zezë
92.24 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo