1 / 6
Продадено
Слика на Fixed заштитна футрола Opus New Edition за Samsung Galaxy A42 (5G), црно
Слика на Fixed заштитна футрола Opus New Edition за Samsung Galaxy A42 (5G), црно
Слика на Fixed заштитна футрола Opus New Edition за Samsung Galaxy A42 (5G), црно
Слика на Fixed заштитна футрола Opus New Edition за Samsung Galaxy A42 (5G), црно
Слика на Fixed заштитна футрола Opus New Edition за Samsung Galaxy A42 (5G), црно
Слика на Fixed заштитна футрола Opus New Edition за Samsung Galaxy A42 (5G), црно

Fixed заштитна футрола Opus New Edition за Samsung Galaxy A42 (5G), црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,090 MKD.
790 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 669 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-28%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Samsung Galaxy A42 5G
Наменето за:
Мобилен
Користи со брендови:
Самсунг
Материјали:
Синтетичка кожа
Можност за престој:
По
Код:
FIXOP2-626-BK
Доверливост:
100 %
Лансиран:
19. 1. 2021
Производител:
FIXED
Боја:
ЦРНО
Вид на обвивка:
Јас капак
EAN:
8591680119059
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Fixed заштитна футрола Opus New Edition за Samsung Galaxy A42 (5G), црно
790 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ