1 / 4
Продадено
Слика на CellularLine Supreme Case за Apple iPhone 12 мини, кафеава
Слика на CellularLine Supreme Case за Apple iPhone 12 мини, кафеава
Слика на CellularLine Supreme Case за Apple iPhone 12 мини, кафеава
Слика на CellularLine Supreme Case за Apple iPhone 12 мини, кафеава

CellularLine Supreme Case за Apple iPhone 12 мини, кафеава

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
2,890 MKD.
2,690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 2,280 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Превртете го капакот за Apple iPhone 12 mini, кафеав Флип футрола, т.е. Случајот со книги е квалитетен случај што сигурно ќе им се допадне на оние кои сакаат класика. Капакот на куќиштето е изработен од издржлив и квалитетен материјал од вистинска кожа кој е отпорен на гребнатини или абење, така што го штити телефонот од многу механички оштетувања. Големата предност на куќиштето е внатрешниот силиконски дел, кој го одржува уредот во стабилна положба дури и во случај на неочекувани падови на телефонот. Прецизно дизајнираните пресеци за компоненти и конектори ви овозможуваат да го користите приклучокот за полнач, аудио влез или камера без да го отстраните капакот. Воведниот дел од куќиштето содржи магнет, кој е многу поквалитетен од Velcro. Покрај заштитата на уредот, овој случај можете да го користите и за чување кредитна картичка или, на пример, возачка дозвола, лична карта или банкноти. Можете да ја прилагодите отворената кутија хоризонтално во положба за стоење за удобно гледање видео. Случајот го препорачуваме на сите корисници кои бараат практична кутија за својот уред, но и да обрнат внимание на висококвалитетен материјал и софистициран стил. Придобивки Го штити телефонот од механички оштетувања, падови и гребнатини Магнет во воведниот дел за поголема издржливост при честа употреба Можност за поставување на куќиштето во држачка положба Беспрекорен пристап до конектори Квалитетен материјал Клучни својства Заштитна преклопна футрола дизајнирана да го заштити мини смартфонот Apple iPhone 12. Заштита на задниот и предниот дел на телефонот, место за чување кредитна картичка. Можете да ја прилагодите отворената кутија хоризонтално во положба за стоење за удобно гледање видео. Капакот на куќиштето е изработен од издржлив и квалитетен материјал од вистинска кожа.
Наменето за:
Мобилен
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Apple iPhone 12 Mini
Користи со брендови:
јаболко
Код на производителот:
SUPREMECIPH12N
Код:
SUPREMECIPH12N
Вид на обвивка:
Јас капак, Вид на обвивка:
Материјали:
Кучиња
Боја:
Кафеав
Компатибилност:
Apple iPhone 12 Mini
Производител:
CellularLine, CellularLine
EAN:
8018080388590
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CellularLine Supreme Case за Apple iPhone 12 мини, кафеава
2,690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ