1 / 4
Продадено
Слика на Кутија PHANTEKS Eclipse P400S, црна
Слика на Кутија PHANTEKS Eclipse P400S, црна
Слика на Кутија PHANTEKS Eclipse P400S, црна
Слика на Кутија PHANTEKS Eclipse P400S, црна

Кутија PHANTEKS Eclipse P400S, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,890 MKD.
6,690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,371 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-3%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 3.0 (2x)
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 & quot; (2-8x), внатрешни 3,5 & quot; (2-6x)
Слотови за течноста за ладење:
Горна 2х120 / 140мм, монтирана 2х120мм, предна 3х120мм / 2х140мм, задна 1х120мм
Систем за ладење на вода:
Преден слот 280 / 360мм, заден слот 120мм
Комплет за ладење:
2х120мм
Места за ладење:
Горна 2х120 / 140мм, предна 3х120мм / 2х140мм, задна 1х120мм
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
886523300854
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кутија PHANTEKS Eclipse P400S, црна
6,690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ