1 / 3
Продадено
Слика на Куќиште 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, црна
Слика на Куќиште 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, црна
Слика на Куќиште 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, црна

Куќиште 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
6,890 MKD.
6,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 6,276 MKD.
Заштеди 300 MKD.
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
31. 8. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3,2 Gen 1 (1x)
Материјали:
Челик
Број на ладилни места:
6
Специјална опрема:
Менаџер за кабли, осветлување, про transparentирна страна, про transparentирен преден дел
Задно светло:
Po (RGB)
Параметри на моќност:
Без извор на енергија, поддржува стандарден ATX, на дното
Број на слотови:
Внатрешност 2,5 "(2-4x), внатрешност 3,5" (2x)
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Монтирани ладилници:
4x120mm RGB
Седишта за течноста за ладење:
Горен 2x120mm, преден 3x120mm / 2x140mm, заден 1x120mm
Код:
ML-GAMER3-ARGB
Број на монтирани ладилници:
4
Ширина mm:
200
Висина mm:
495
Дебелина мм:
450
Доверливост:
100 %
Максимална должина на картичката mm:
400
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
165
Производител:
1stCool
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
ATX
Број на слотови за картички:
7
EAN:
8594192890492
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште 1stCool Gamer 3 Aura ARGB, црна
6,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ