1 / 3
Продадено
Слика на Sharkoon ELITE SHARK CA200M, со стакло, црно
Слика на Sharkoon ELITE SHARK CA200M, со стакло, црно
Слика на Sharkoon ELITE SHARK CA200M, со стакло, црно

Sharkoon ELITE SHARK CA200M, со стакло, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11,290 MKD.
9,590 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 9,133 MKD.
Заштеди 1,700 MKD.
-16%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
17. 7. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 мм приклучок (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Материјали:
Челик
Број на ладилни места:
8
Задно светло:
Po (RGB)
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Монтирани ладилници:
1x120 mm RGB
Код:
4044951027156
Број на монтирани ладилници:
1
Пеша кг:
11.5
Ширина mm:
240
Висина mm:
517
Дебелина мм:
506
Максимална должина на картичката mm:
425
Максимална висина на течноста за ладење на процесорот mm:
165
Производител:
Ајкула
Веб-страница на производителот:
Sharkoon.com
Боја:
ЦРНО
Поддржани формати на матични плочи:
ATX, проширен ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Број на слотови за картички:
8
EAN:
4044951027156
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Sharkoon ELITE SHARK CA200M, со стакло, црно
9,590 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ