1 / 4
E shitur
Foto e Karrige Diablo X-One 2.0, e zezë
Foto e Karrige Diablo X-One 2.0, e zezë
Foto e Karrige Diablo X-One 2.0, e zezë
Foto e Karrige Diablo X-One 2.0, e zezë

Karrige Diablo X-One 2.0, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19,690 MKD.
19,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16,517 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-2%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Diablo X-One 2.0 është një karrige e shkëlqyer lojërash, e cila është krijuar për lojtarët me gjatësi deri në 180 cm. Është përplot me risi teknike dhe ka një stil interesant sportiv që do të plotësojë në mënyrë të përkryer dhomën tuaj. Tani e tutje, puna në zyrën e shtëpisë, mësimi elektronik dhe argëtimi në kompjuter do të bëhen tepër të përshtatshëm. Ulja e rehatshme në kompjuter garantohet nga shkuma e butë HR, e cila shtrihet në tërë mbulesën e karriges. Diablo X-One mbetet e rehatshme, e butë dhe nuk e deformon formën e saj edhe pas disa vitesh përdorimi. Jastëku i butë dhe i rregullueshëm i qafës ju garanton një pozicion ideal të qëndrimit para kompjuterit. Falë jastëkut, shtylla juaj kurrizore do të jetë në pozicionin e duhur sa herë që të uleni në një karrige. Koka do të jetë në vendin e duhur, nuk do të rrëshqasë përpara, dhe kjo do të parandalojë lakimin dhe dhimbjen e shpinës. Pjesa e mesit të shtyllës kurrizore është e stabilizuar nga një jastëk ergonomik të mesit kur uleni. Forma ideale dhe mbushja e butë e shkumës sigurojnë rehati dhe siguri kur uleni. Mbrojtja e pjesës së mesit është shumë e rëndësishme. Parandalon defektet kurrizore. Rregullimi i duhur i jastëkëve garanton një pozicion ergonomik, dhe madje edhe më shumë rehati. Tilttech Butterfly lejon rregullimin e saktë të lartësisë së karriges, ku lartësia juaj dhe lartësia e tavolinës luajnë një rol. Sepse rregullimi i saktë i karriges garanton një pozicionim të rehatshëm dhe të sigurt të shtyllës kurrizore. Mbështetësja e shpinës me një pozicion deri në 160 °, me mbyllje në çdo pozicion, është e pakrahasueshme. Sistemi Tilttech Butterfly mundëson lëkundjen e sigurt, të cilën të gjithë do ta përdorin patjetër pas punës së vështirë.
Lansuar:
28. 5. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
RAM:
Metal
Mbulesë:
Lëkurë PU
Korniza:
Plastikë
Kodi:
5902560337099
Pesha kg:
25
Kapaciteti i bartjes kg:
150
Besueshmëria:
100 %
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
90
Doreza të lëvizshme mm:
160
Prodhuesi:
Diablo Chairs
Ngjyra:
Zezë
EAN:
5902560337099
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karrige Diablo X-One 2.0, e zezë
19,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo