1 / 7
Продадено
Слика на Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн
Слика на Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн
Слика на Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн
Слика на Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн
Слика на Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн
Слика на Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн
Слика на Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн

Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
4,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 3,636 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
745883794638
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Бежичен полнач Belkin, со адаптер, 10W, црн
4,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ