1 / 1
Продадено
Слика на Полнач Raspberry Pi за Rpi 3, 2.5A

Полнач Raspberry Pi за Rpi 3, 2.5A

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,432 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RB-Netzteil3-W
Лансиран:
30. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
Малина Пи
Производител:
Малина Пи
EAN:
8596201005149
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач Raspberry Pi за Rpi 3, 2.5A
1,690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ