1 / 1
Продадено
Слика на Полнач Acer AC 180W, црна

Полнач Acer AC 180W, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
7,577 MKD.
6,390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 5,415 MKD.
Заштеди 1,187 MKD.
-16%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Напнатост V:
19
Доверливост:
100 %
Максимална излезна енергија W:
180
Лансиран на:
19. 12. 2019
Производител:
Acer
Конектор:
USB-C
EAN:
4713883592000
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач Acer AC 180W, црна
6,390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ