1 / 6
Слика на Дигитален фотоапарат, Canon EOS 250D, 18-55 мм, белa
Слика на Дигитален фотоапарат, Canon EOS 250D, 18-55 мм, белa
Слика на Дигитален фотоапарат, Canon EOS 250D, 18-55 мм, белa
Слика на Дигитален фотоапарат, Canon EOS 250D, 18-55 мм, белa
Слика на Дигитален фотоапарат, Canon EOS 250D, 18-55 мм, белa
Слика на Дигитален фотоапарат, Canon EOS 250D, 18-55 мм, белa

Дигитален фотоапарат, Canon EOS 250D, 18-55 мм, белa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
58,190 MKD.
56,090 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 47,534 MKD.
Заштеди 2,100 MKD.
-4%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
08 декември 2023 - 15 декември 2023
Македонија, други
09 декември 2023 - 16 декември 2023
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 4. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
Надворешен микрофон, мини HDMI, излезна порта за слушалки, USB 2.0
Пакување:
Тело со леќа
Медиуми за снимање:
SD, SDHC, SDXC
Бајонет:
Канон EF, Канон EF-S
Број на точки на фокус:
9
Видео компресија:
H.264
Исчистете ја сликата:
По
Тип на батерија:
Ли-јон
Интегриран блиц:
По
Код:
3458C001
Ефективна резолуција на сензорот Mpx:
24,1
Максимална ISO чувствителност:
25600
Максимална резолуција на видеа со пиксели:
3240 x 2160 (25fps)
Резолуција на пиксел екран:
1 040 000
Екран што може да се преклопи:
По
Екран на допир:
По
Пеша г.:
449
Димензии H x W mm:
122,4 x 92,6 x 69,8
Дијагонала на инчен екран:
3
Ширина на сензорот mm:
22,3
Висина на сензорот mm:
14,9
Максимална големина на пиксел на фотографијата:
6000 x 4000
Максимален број на слики fps:
5
Покривање на рамката:
95
X-Sync синхронизација на блиц:
1/200
Производител:
Канон
Веб-страница на производителот:
Canon.com
Боја:
Бело
Тип на сензор:
CMOS
Големина на сензорот:
APS-C
Форматот е фајлвев:
JPEG, RAW
Брзина на затворање:
1/4000
Видео формати:
MOV, MP4
Аудио формати и датотеки:
AAC, PCM lineare
Максимална ISO - видео чувствителност:
12 800
EAN:
4549292135978
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дигитален фотоапарат, Canon EOS 250D, 18-55 мм, белa
56,090 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ