1 / 1
Продадено
Слика на Калкулатор Casio FX 570 ES PLUS 2E

Калкулатор Casio FX 570 ES PLUS 2E

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
43.64 €
40.40 €
со ДДВ Без ДДВ 34.24 €
Заштеди 3.24 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
15. 1. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Број на прикажани цифри:
10 + 2
Слот за батерија:
AAA
Код:
4549526609022
Пеша г.:
105
Димензии H x W mm:
77 x 14 x 162
Производител:
Касио
Веб-страница на производителот:
Casio-europe.com
Боја:
ЦРНО
Резолуција на екранот:
31 x 96
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Калкулатор Casio FX 570 ES PLUS 2E
40.40 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ