1 / 1
Продадено
Слика на Продолжен кабел на сензорот, 1 приклучок, ролна, 50м, портокалова

Продолжен кабел на сензорот, 1 приклучок, ролна, 50м, портокалова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
8,390 MKD.
8,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 7,025 MKD.
Заштеди 100 MKD.
-2%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
23. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Конектори:
Кабел за напојување тип Е, приклучок тип Е.
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е.
За конектори:
Приклучок од типот Е.
Број на продажни места:
1
Код:
35042762
Доверливост:
100 %
Должина м:
50
Стоп и клуч за палење:
Веќе
Производител:
Сензор
Боја:
портокалова
Вид на кабел:
За енергија, континуирано
EAN:
8590669132799
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Продолжен кабел на сензорот, 1 приклучок, ролна, 50м, портокалова
8,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ