1 / 1
Foto e Kabllo Samsung, USB-C në USB-C, 1m (20V, 5A, max. 100W), e bardhë

Kabllo Samsung, USB-C në USB-C, 1m (20V, 5A, max. 100W), e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,690 MKD.
1,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,347 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-6%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo e të dhënave për të lidhur pajisjet tuaja me lidhës USB-C (celular, tablet). Ajo përmban norma të të dhënave deri në 10 Gbps në USB 3.2 Gen 2, duke e bërë më të lehtë arritjen e shpejtësisë maksimale të transferimit dhe karikimit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
USB C (mashkull)
Kodi:
EP-DN975BWEGWW
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia m:
1
Lansuar më:
4. 9. 2019
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Vendi i prodhimit:
Vietnam
EAN:
8806090144059
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Samsung, USB-C në USB-C, 1m (20V, 5A, max. 100W), e bardhë
1,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo