1 / 4
Продадено
Слика на Кабел за намалување на Apple, USB-C до 3,5 mm, бел
Слика на Кабел за намалување на Apple, USB-C до 3,5 mm, бел
Слика на Кабел за намалување на Apple, USB-C до 3,5 mm, бел
Слика на Кабел за намалување на Apple, USB-C до 3,5 mm, бел

Кабел за намалување на Apple, USB-C до 3,5 mm, бел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,093 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MU7E2ZM/A
Лансиран:
2. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Слушалки, таблети
Конектори:
3,5 мм приклучок, USB-C
Од приклучокот:
USB-C (маж)
За конектори:
3,5 мм приклучок (женски)
Производител:
јаболко
Боја:
Бело
Вид на кабел:
Намалени
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
190198886866
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел за намалување на Apple, USB-C до 3,5 mm, бел
1,290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ