1 / 1
Продадено
Слика на PremiumCord Y USB 2.0 кабел

PremiumCord Y USB 2.0 кабел

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
390 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 331 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
8592220008741
Лансиран:
11 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Камера, GPS навигација, MP3 / MP4 плеер, компјутер, тврд диск, видео камера
Должина [m]:
0,5
Крај на кабел:
ПРАВО
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
Конектори:
Мини USB, USB 2.0
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
Мини USB (машки)
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Редуктори, конектори (лепенка)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220008741
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord Y USB 2.0 кабел
390 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ