1 / 1
Продадено
Слика на Мрежен кабел Digitus Ecoline Patch кабел, UTP, бел, 5м

Мрежен кабел Digitus Ecoline Patch кабел, UTP, бел, 5м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Квалитетен незаштитен кабел за поврзување Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 од новата серија, заштита од кршење на приклучокот, 2x RJ45 конектор, CAT 5e, сина завршница, бела боја, должина 5 m, конструкција 4 x 2 AWG 26 / 7

Гаранција за производителот:
1 година
Конектор:
RJ-45, 2
Боја:
Бело
Крај на кабел:
ПРАВО
Вид на кабел:
врска
Наменето за:
Компјутер, мрежи
За конектори:
Мажјак RJ-45
Од приклучокот:
Мажјак RJ-45
Должина [m]:
5
Категорија:
5
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4016032318262
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мрежен кабел Digitus Ecoline Patch кабел, UTP, бел, 5м
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ