1 / 1
Продадено
Слика на Поврзувачки кабел AQ KAL030, 3 м

Поврзувачки кабел AQ KAL030, 3 м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
KAL030
Лансиран:
18 мај 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер, звучник, слушалки
Должина [m]:
3
Крај на кабел:
ПРАВО
Конектори:
3,5 мм приклучок
Од приклучокот:
3,5 мм приклучок (маж)
За конектори:
3,5 мм приклучок (женски)
Производител:
AQ
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Екстендери
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595122755669
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Поврзувачки кабел AQ KAL030, 3 м
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ