1 / 1
Foto e Kabllo Gembird Cablexpert Patch UTP CAT6 - 2m - e hirtë

Kabllo Gembird Cablexpert Patch UTP CAT6 - 2m - e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 246 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kablloja e kompanisë Gembird, Cableexper Patch UTP, ofron një lidhje direkte, ideale për shembull në lidhjen e një kompjuteri me një router ose HUB. Posedon një palë lidhje RJ-45 dhe duron një temperaturë prej -20 ° C deri +60 ° C. Gjatësia e kabllos është 2 m kurse ngjyra e hirit.
Kodi i prodhuesit:
PP6-2M
Lansuar:
24. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC, rrjete
Gjatësia [m]:
2
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-45 (mashkull)
Kategoria:
6
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese
EAN:
8716309045377
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Gembird Cablexpert Patch UTP CAT6 - 2m - e hirtë
290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo