1 / 1
Продадено
Слика на AQ KVB015, аголен кабел за антена, 1,5 m

AQ KVB015, аголен кабел за антена, 1,5 m

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
290 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 246 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Производите на AQ се дизајнирани за редовни корисници, за кои тие се секогаш вистинскиот избор во својата класа. Секој корисник секогаш може да го најде најсоодветен производ за неговите потреби. Антенскиот кабел се користи за поврзување на антената со сет-топ кутија или телевизор. Тоа е коаксијален кабел со оклоп. Кабелот е опремен со приклучоци за машки/женски аголни антени за поврзување во тесни услови, како што е ѕид. Должината на кабелот е 1,5 метри.
Конектор:
2, KOAX, KOAX
Стапка на неуспех:
0,70 %
Производител:
AQ, AQ
Наменето за:
TV
Должина [m]:
1,5, 1,5
Вид на кабел:
врска, вратоврска
Од приклучокот:
Од приклучокот, KOAX (маж)
Код:
xkvb015
Лансиран:
17 мај 2016 година
Број на конектори:
Број на конектори
Крај на кабел:
Закривен, Закривен
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Боја:
Бело
Код на производителот:
Xkvb015
За конектори:
KOAX (женски)
EAN:
8595122755287
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
AQ KVB015, аголен кабел за антена, 1,5 m
290 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ