1 / 1
Продадено
Слика на Кабел Baseus Cafule, USB-A за LIghtning, 2.4A, 1m, сив / црн

Кабел Baseus Cafule, USB-A за LIghtning, 2.4A, 1m, сив / црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
890 MKD.
690 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 585 MKD.
Заштеди 200 MKD.
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
слушалки
Конектори:
Молња, USB 2.0
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
Молња
Код:
CALKLF-BG1
Доверливост:
100 %
Должина м:
1
Лансиран на:
23. 5. 2019
Производител:
Базеј
Веб-страница на производителот:
Baseus.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
За пополнување и пренос на податоци
Поддржува:
Брзо полнење 2.4A
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6953156274976
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел Baseus Cafule, USB-A за LIghtning, 2.4A, 1m, сив / црн
690 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ