1 / 3
E shitur
Foto e Kabinet Triton RBA-18-AS4-CAX-A1, 18U, 600x395
Foto e Kabinet Triton RBA-18-AS4-CAX-A1, 18U, 600x395
Foto e Kabinet Triton RBA-18-AS4-CAX-A1, 18U, 600x395

Kabinet Triton RBA-18-AS4-CAX-A1, 18U, 600x395

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
354.84 €
291.62 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 247.13 €
Ju kurseni 63.22 €
-18%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabineti Triton RBA-18-AS4-CAX-A1 është i dizajnuar për instalimin e të dhënave dhe pajisjeve telekomunikuese. Ky lloj i kabinetit është dizajnuar për t'u varur në muri, dyert e tij janë të gjitha prej qelqi me trashësi 4mm dhe mund të hiqen lehtësisht. Çelsi i derës mundëson qasje të lehtë dhe të shpjetë në kabinet, në anën tjetër mundëson siguri më të lartë të pajisjeve elektronike dhe komponentëve të instaluar në kabinet.Portet e kabllove gjenden në pjesën e sipërme, të poshtme dhe anësore. Kabineti ka lartësi prej 18U, 600 mm gjerësi, 395 thellësi, peshë prej 24.7 kg dhe mund të bartë ngarkesë deri në 30 kg.
Kodi i prodhuesit:
RBA-18-AS4-CAX-A1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Montohet në mur
Gjerësia [mm]:
600
Format:
18U
Kapaciteti i bartjes [L]:
30
Derë me mundësi kyçjeje:
Dyer:
Xham
Gjerësia e pajisjes ["]:
19"
Prodhuesi:
Triton
Pesha [kg]:
24,7
Ngjyra:
Hirtë
Lartësia [mm]:
900
Trashësia [mm]:
395
EAN:
8595105016527
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabinet Triton RBA-18-AS4-CAX-A1, 18U, 600x395
291.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo