1 / 2
E shitur
Foto e Organizues i kabllove Cable Candy Mixed Beans, 6 copë, të hirta / kafta
Foto e Organizues i kabllove Cable Candy Mixed Beans, 6 copë, të hirta / kafta

Organizues i kabllove Cable Candy Mixed Beans, 6 copë, të hirta / kafta

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
7.94 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.73 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
A keni kabllo në tryezën tuaj dhe keni nevojë për të rritur hapësirën tuaj të punës? Organizuesi Candy Cable shpejt krijon një sistem të qartë ruajtjeje. Është e përkryer për fiksimin e telave konvencionalë, ku pjesa e poshtme është e pajisur me shirit ngjitës, kështu që vetëm vendoseni në vendin e dëshiruar dhe thjesht mund të klikoni telin. Organizuesi i kabllove është zgjidhja perfekte për renditjen e kabllove që nuk do t'ju shqetësojnë më shumë ose nuk mund të kaloni nga tryeza. Përdorimi i tij i gjerë mund të përdoret kudo në shtëpi ose në veturë.
Kodi i prodhuesit:
CC024
Lansuar:
12. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Kabllo
Prodhuesi:
Cable Candy
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
EAN:
9005177137819
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Organizues i kabllove Cable Candy Mixed Beans, 6 copë, të hirta / kafta
7.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo