1 / 1
Продадено
Слика на Кабел за задна камера TrueCam M7 / M9, 7,5 метри, црно

Кабел за задна камера TrueCam M7 / M9, 7,5 метри, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.33 €
14.47 €
со ДДВ Без ДДВ 12.26 €
Заштеди 7.87 €
-35%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Truecam M9 GPS 2,5K, TrueCam M7 GPS двоен
Наменето за:
Fotoaparáty, MP3/MP4 prehrávace, Notebook, PC
За конектори:
Микро USB (машки)
Код:
778100
Должина м:
7,5
Производител:
TrueCam
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
За полнење, за трансфер
EAN:
8594175353747
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел за задна камера TrueCam M7 / M9, 7,5 метри, црно
14.47 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ