1 / 3
Foto e Kabllo karikuese YENKEE YCU 351 USB-C, çelik inox, 1m
Foto e Kabllo karikuese YENKEE YCU 351 USB-C, çelik inox, 1m
Foto e Kabllo karikuese YENKEE YCU 351 USB-C, çelik inox, 1m

Kabllo karikuese YENKEE YCU 351 USB-C, çelik inox, 1m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.39 €
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €
Ju kurseni 1.10 €
-5%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
YENKEE është prodhuesi kryesor i pajisjeve elegant dhe me kualitet të lartë. Për produktet e saj ofron një gamë të gjerë të aksesorëve të ndryshëm. Këta aksesorë përfshijnë kabllon e lidhjes me një gjatësi prej 1 m. Është kabllo lidhëse e cila në njërën anë ka lidhësin USB A mashkull dhe në anën tjetër lidhësin USB C mashkull. Kjo kabllo është e përshtatshme për telefona mobil dhe tablet.
Lansuar:
27. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB-C (mashkull)
Kodi:
35053495
Gjatësia m:
1
Prodhuesi:
YENKEE
Ngjyra:
Ylber
Lloji i kabllos:
Të dhëna, PSU
EAN:
8590669292240
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo karikuese YENKEE YCU 351 USB-C, çelik inox, 1m
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo