1 / 3
Продадено
Слика на Akasa 2in1 USB-A 2.0 - USB Micro-B Кабел за полнење и синхронизација, USB-C, 1,2m, златен
Слика на Akasa 2in1 USB-A 2.0 - USB Micro-B Кабел за полнење и синхронизација, USB-C, 1,2m, златен
Слика на Akasa 2in1 USB-A 2.0 - USB Micro-B Кабел за полнење и синхронизација, USB-C, 1,2m, златен

Akasa 2in1 USB-A 2.0 - USB Micro-B Кабел за полнење и синхронизација, USB-C, 1,2m, златен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
10.48 €
9.57 €
со ДДВ Без ДДВ 9.12 €
Заштеди 0.91 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
19. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Камери, мобилни телефони, лаптопи, компјутери, таблети, видео камери
Крај на кабел:
ПРАВО
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
Конектори:
Микро USB 2.0, USB 2.0, USB Type-C
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
Микро USB B самет, USB C самек
Код:
AK-CBUB42-12GL
Должина м:
1.2
Производител:
Акаса
Веб-страница на производителот:
Akasa.com.tw
Боја:
Златна
Вид на кабел:
Reduktuese, лепенка
EAN:
4710614539297
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Akasa 2in1 USB-A 2.0 - USB Micro-B Кабел за полнење и синхронизација, USB-C, 1,2m, златен
9.57 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ