1 / 3
E shitur
Foto e Kabllo reduktuese Solarix Ethernet, PC dhe telefonike
Foto e Kabllo reduktuese Solarix Ethernet, PC dhe telefonike
Foto e Kabllo reduktuese Solarix Ethernet, PC dhe telefonike

Kabllo reduktuese Solarix Ethernet, PC dhe telefonike

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
12.81 €
11.18 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 9.48 €
Ju kurseni 1.62 €
-13%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky ndarës Y ju lejon të ndani një kabllo të strukturuar UTP të portit në dy porte të veçanta - ethernet dhe portin telefonik. Konektor hyrës i përket llojit RJ-45 (M), në anën tjetër ka konektorët e dalës 1x RJ-45 (F) dhe 1x RJ-11. Kjo kabllo ka ngjyrë të bardhë.
Kodi i prodhuesit:
13206440
Lansuar:
7. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Rrjet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
RJ-11, RJ-45
Nga konektori:
RJ-45 (mashkull)
Për lidhës:
RJ-11 (femër), RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
Solarix
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktues
EAN:
8595684703207
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo reduktuese Solarix Ethernet, PC dhe telefonike
11.18 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo