1 / 1
Продадено
Слика на Кабел за конекција Jabra PanaCast

Кабел за конекција Jabra PanaCast

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.40 €
со ДДВ Без ДДВ 34.24 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
13. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Јабра Панакаст, камера
Крај на кабел:
Закривен
Конектори:
USB-C
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
USB-C (маж)
Код:
14202-09
Должина м:
1.8
Производител:
Јабра
Веб-страница на производителот:
Jabra.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Намалување
EAN:
706487019800
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел за конекција Jabra PanaCast
40.40 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ