1 / 2
E shitur
Foto e Kabllo Energizer, USB-C në USB-C, 2.4A, 1.2m, e zezë
Foto e Kabllo Energizer, USB-C në USB-C, 2.4A, 1.2m, e zezë

Kabllo Energizer, USB-C në USB-C, 2.4A, 1.2m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.11 €
12.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.85 €
Ju kurseni 6.31 €
-33%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo me dy lidhës USB-C, e përshtatshme për transferim të të dhënave si dhe për karikim. Rryma karikuese është deri në 2.4 A. Gjatësia e kabllos është 1.2 m. Shkalla e transferimit të të dhënave është deri në 480 Mbps.
Lansuar:
7. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Lidhësit:
USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
USB-C (mashkull)
Kodi:
C61C2CGBK4
Gjatësia m:
1.2
Prodhuesi:
Energizer
Ueb-i i prodhuesit:
Energizerpowerpacks.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Të dhëna
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo Energizer, USB-C në USB-C, 2.4A, 1.2m, e zezë
12.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo