1 / 4
E shitur
Foto e Kabllo YENKEE YCU 302 GY,  USB A 2.0 / C, 2m, e hirtë
Foto e Kabllo YENKEE YCU 302 GY,  USB A 2.0 / C, 2m, e hirtë
Foto e Kabllo YENKEE YCU 302 GY,  USB A 2.0 / C, 2m, e hirtë
Foto e Kabllo YENKEE YCU 302 GY,  USB A 2.0 / C, 2m, e hirtë

Kabllo YENKEE YCU 302 GY, USB A 2.0 / C, 2m, e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.39 €
19.29 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.35 €
Ju kurseni 1.10 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo Yenkee ështé e qëndrueshme dhe e përshtatshme për transferim të shpejtë të të dhënave ose karikim të mirë të pajisjes suaj.Kjo kabllo është e dizejnuar për laptop, pc, tabletë dhe telefona,dhe në skajet e saj ka lidhje USB 2.0 dhe USB Type C. Kabllo vjen me gjatësi 2 m dhe me ngjyrë të hirtë.
Lansuar:
31. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
USB 2.0, USB-C
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
USB-C (mashkull)
Kodi:
45013684
Gjatësia m:
2
Prodhuesi:
YENKEE
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo YENKEE YCU 302 GY, USB A 2.0 / C, 2m, e hirtë
19.29 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo