1 / 1
Продадено
Слика на YENKEE YCU Кабел 302 BK USB-A / USB-C, 2м

YENKEE YCU Кабел 302 BK USB-A / USB-C, 2м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.45 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 1.11 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
31. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен телефон, таблет
Должина [m]:
2
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
USB C (маж)
Код:
45013682
Производител:
YENKEE
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Добавувачи на електрична енергија
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
YENKEE YCU Кабел 302 BK USB-A / USB-C, 2м
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ