1 / 2
Продадено
Слика на Кабел YENKEE YCU 301 BK, USB-A / USB-C, 1м
Слика на Кабел YENKEE YCU 301 BK, USB-A / USB-C, 1м

Кабел YENKEE YCU 301 BK, USB-A / USB-C, 1м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
21.28 €
19.34 €
со ДДВ Без ДДВ 16.39 €
Заштеди 1.93 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
31. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Целулар, лаптоп, компјутер, таблет
Должина [m]:
1
Крај на кабел:
ПРАВО
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
Конектори:
USB 2.0, USB-C
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
USB C (маж)
Код:
45013681
Производител:
YENKEE
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Reduktuese, лепенка
Поддржува:
Брзо полнење 3А
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Кабел YENKEE YCU 301 BK, USB-A / USB-C, 1м
19.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ