1 / 4
E shitur
Foto e Kabllo YENKEE YCU 221 WSR USB / micro 1m
Foto e Kabllo YENKEE YCU 221 WSR USB / micro 1m
Foto e Kabllo YENKEE YCU 221 WSR USB / micro 1m
Foto e Kabllo YENKEE YCU 221 WSR USB / micro 1m

Kabllo YENKEE YCU 221 WSR USB / micro 1m

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
13.29 €
12.81 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 10.85 €
Ju kurseni 0.49 €
-4%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kabllo e qëndrueshme YENKEE YCU 221 WSR është e përshtatshme për transferim të shpejtë të të dhënave ose karikim të mirë të pajisjes suaj. I bërë nga materiale të rehatshme dhe të qëndrueshme, ky kabllo siguron jetë të gjatë. Në skajet e saj janë konektorët USB 2.0 dhe mikro USB. Ai është i përshtatshëm me të gjithë telefonat mobil dhe tabletët me një lidhës mikro USB, i cili është projektuar për t'u përshtatur me shumicën e mbrojtëseve me modelet e zakonshme. Vjen me ngjyrë të bardhë.
Lansuar:
31. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, laptop, PC, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)
Lidhësit:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Për lidhës:
Micro USB-B (mashkull)
Kodi:
45013674
Gjatësia m:
1
Prodhuesi:
YENKEE
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo YENKEE YCU 221 WSR USB / micro 1m
12.81 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo